نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

بنزین ارزان شد :هر لیتر ۹۰۰ تومان

وقتت رو به کارهای مهم تر اختصاص بده!


دانلود اپلیکیشن دومینو

عجیب اما واقعی!

بنزین ارزان شاید بیشتر شبیه یک رویا باشد.مدت هاست زمزمه گرانی بنزین در اخبار و شایعات مردم پیوسته شنیده میشود . هر روز قیمتی تازه و گمانه زنی تازه ای در خصوص قیمت بنزین عنوان میشود.وزارت نفت با اعلام افزایش شدید مصرف سوخت در ماههای اخیر و رسیدن آن به مرز ۱۱۲ میلیون لیتر در روز با افزایش قیمت این کالای راهبردی موافق است. موافقان افزایش قیمت بنزین را عامل اساسی در کنترل مصرف آن میدانند. اما مخالفان این موضوع افزایش قیمت بنزین را شروع دومینو افزایش قیمت کالاهای دیگر میدانند .

افزایش قیمت ها اگرچه مورد انتظار است اما کاهش آن مخصوصا در خصوص بنزین به نظر مردم امری محال و درو از انتظار است و تقریبا همگی منتظر رخ دادن اتفاق خاصی برای کاهش قیمت ها هستند.

با افزایش شدید ترافیک هزینه های زیادی بر مردم در اثر ترافیک تحمیل میشود که میتوان به هزینه بالای استهلاک خودرو ،هزینه سوخت هدر رفته در ترافیک و از همه مهمتر هزینه زمان تلف شده که در شهری مانند تهران گاه به روزانه ۳ ساعت هم میرسد، اشاره کرد.

در میان تمام اخباری که حاکی از افزایش قیمت هاست ،سامانه هوشمند توزیع بنزین دومینو یک خبر خوش بنزینی برای مردم به ارمغان آورده است .

             ” هر لیتر بنزین ۹۰۰ تومان  “


از این فرصت استفاده کنید


کجا و چطور؟

دومینو با مدیریت هوشمند زنجیره تامین بنزین و توزیع بهینه ، قیمت هر لیتر بنزین  را در انبارهای خود به ۹۰۰ تومان کاهش داده است. بنزین توزیع شده همان بنزین عرضه شده در جایگاههای سوخت است و هیچ تفاوتی با آن ندارد .تنها تفاوت آن فیلتراسیون دوگانه برای حذف هر نوع آلودگی و ناخالصی است که به کاهش استهلاک موتور و افزایش طول عمر خودروی شما کمک میکند.


بیشتر بدانید

پمپ بنزین شخصی شما

علاوه بر این دومینو به شما کمک میکند تا نیازی به حضور در پمپ های بنزین نداشته باشید و بنزین مورد نیاز خود را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید و در وقت و هزینه های استهلاک خودرو هم صرفه جویی چشمگیری کنید آن هم تنها با هزینه بسیار اندک .در حال حاضر این امکان بر روی محصول ۳۰ لیتری دومینوفعال شده است و تا پایان آبان ماه ۱۳۹۷ میتوانید از این طرح بنزین ارزان استفاده کنید. (همین الان نرم افزار را دانلود کنید و سفارش دهید) در صورتی که میخواهید از سایت خرید کنید از اینجا سفارش دهید .

قیمت یاد شده در محل انبار مرکزی دومینو برای مشترکان دومینو(افرادی که حداقل دوبار از خدمات دومینو استفاده کرده اند) و با پرداخت هزینه حمل برای آحاد مردم ،قابل استفاده است  .در ضمن با معرفی دومینو به دوستانتان از طریق منوی معرفی به دوستان در نرم افزار هم میتوانید ۵۰۰۰ تومان اعتبار خرید بنزین دریافت کنید و دوستتان هم ۳۰۰۰ تومان اعتبار دریافت میکند.(بیشتر بدانید)


دریافت و نصب اپلیکیشن دومینو

دیدگاهتان را بنویسید