نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

مشکل «بنزین» در شهرهای طوفانی و داغ شرق کرمان

به گزارش خبرگزاری فارس از ریگان، ریگان یکی از شهرهای داغ کرمان است که این روزها نبود بنزین در جایگاه‌های سوخت، مشکلاتی را برای اهالی این شهرستان ایجاد کرده است، عدم نظارت بر جایگاه‌های سوخت شهرستان سبب شده که جایگاه‌های سوخت تنها شب‌ها جایگاه‌ها را روشن کنند.

در شهرستان ریگان که دمای هوا هر روز در حال افزایش است و ساکنان این منطقه باید از وسایل سرمایشی خودروی خود استفاده کنند محبوس در خودروها هستند .

ریگان رکوردار تصادفات در شرق استان است که خودروهای حامل سوخت قاچاق در این شهرستان جان اهالی آن را تهدید می‌کند و عدم توجه مسؤولان به این شهرستان، مردم این منطقه را با مشکلاتی مواجه کرده است .

امین باقری فرماندار ریگان گفت: وجود کارت‌های مهاجر در شهرستان ریگان موجب ازدحام در جایگاه‌های سوخت این شهرستان شده است .

وی با اشاره به اینکه در صورت عدم جمع‌آوری کارت‌های آزاد، مردم شهرستان با مشکلاتی مواجه خواهند شد، بیان داشت: با نزدیک شدن به فصل برداشت خرما مردم این شهرستان با مشکل کمبود سوخت مواجه هستند.

بر اساس گزارش خبرنگار فارس از شهرستان فهرج در شرق استان کرمان، مردم این شهرستان نیز برای سوخت خودرو با مشکلاتی مواجه و خواستار اقدام مسئولان برای رفع این مسئله هستند.

دیدگاهتان را بنویسید